Zdeňka Hicklová ml.
2000

Alpské lyžování - úspěchy:

  • reprezentace na:
  • USIC 2019 ve francouzském Samoëns                            7. a 3 místo (GS a Kombinace) , 3. místo v týmové soutěži národů za Švýcarkami a Francouzkami 
  •  
  • 1. místo v seriálu závodů LPV (APV) 2015 a 2019 (krajský přebor kraje Vysočina)
  • 2. místo v seriálu závodů LPV (APV) 2012 a 2016 /krajský přebor kraje Vysočina/
  • 3. místa v seriálech závodů LPV (APV) 2006, 2009, 2010, 2013 a 2014 /krajské přebory kraje Vysočina/
  • 2. místa LP Vysočiny 2005 (Čenkovice a Nové Město na Moravě)
  • 1. místo VZ O cenu Hynčic 2006
  • 2. místo VZ O štít města Chrudimi 2007 ( Mísečky)
  • 2. místa LP Vysočiny 2008 ( 2 x Velké Meziříčí )
  • 3. místa v závodech LP Vysočiny 2009 ( V. Meziříčí, Šacberk, Velké Meziříčí)
  • 3. místo POH. 2009 (Č. Petrovice)
  • 3. místo  VZ Petrovický slalom 2009 (Č. Petrovice)
  • 2. místa v závodech LP Vysočiny 2010 (Šacberk, Nové Město na Moravě)
  • 2. místa v závodech LPV 2012 (V. Meziříčí, Šacberk, V. Meziříčí)
  • 1. místo LP Vysočiny 2013 (V. Meziříčí)
  • 1. místa  VZ O štít města Chrudimi 2013 a 2014 (Jablonec n/J.)
  • 2. místa v závodech LPV 2014 (V. Meziříčí, Hlinsko)
  • 1. místa v závodech LPV 2015 (Velké Meziříčí, Nové Město na Moravě, Šacberk)
  • 3. místo v seriálu závodů POH 2015,  5. místo POH 2016 (krajský přebor Pardubického kraje)
  • 3 místo v závodě POH 2016 (Deštné v O/h)
  • 1. místa LPV 2016 (V. Meziříčí, Nové Město na Moravě, Hlinsko)
  • MČR železničářů 2017: 2. místa (SL a GS), 2. místo (kombinace), nominace na USIC 2018, Vysoké n/Jizerou
  • 1. místo v závodě AP Vysočiny 2017 (Hlinsko)
  • 2. místa APV 2017 / Velké Meziříčí a Šacberk), 3. místa APV (Jalovec a Nové Město na Moravě)
  • MČR železničářů 2018: 1. místa (SL a kombinace) 2. místo (GS), nominace na USIC 2019, Vysoké nad Jizerou a Jablonec nad Jizerou
  • 1. místa ve VZ Sudetského poháru 2018, 2019 (Teplice n/Metují), 2019 (Deštné v O/h )
  • 1. místo v závodě AP Vysočiny 2018 (V. Meziříčí), 2. místo (Karlov p/Pradědem), 3. místa (Šacberk, Hlinsko)
  • 2. místo v seriálu závodů AP Vysočiny 2017, 2018 a 2019 (krajský přebor kraje Vysočina)
  • 4. místo v seriálu VZ Sudetského poháru 2018
  • 1. místa AP Vysočiny 2019 (Velké Meziříčí, Šacberk, Hlinsko, Velké Meziříčí)
  • 1. místo SSM Open 2019 Super G Annaberg