Oldřich Dostál
1947

Alpské lyžování - úspěchy:

  • reprezentace na:       USIC 1982 v německém                Eisenstejnu,
  •                                  USIC 1994 ve švýcarském           Leukarbadu,
  •                                   USIC 1998 v italském La Thuile,
  •                                      USIC 2002 v rakouském St.                                             Urbanu,
  •                                      USIC 2006 ve francouzském                                           Les  Karellis
  • 11. místo Ski maratón 2004 (Špindlerův Mlýn)
  • 2. místo Modrá Špindl Open sjezd 2005 (Špindlerův Mlýn)
  • 2. místo ve VZ O štít města Chrudimi 2005
  • 3. místo v seriálu závodů LP Vysočiny 2006 (krajský přebor kraje Vysočina)
  • 1. místo LP Vysočiny 2006 /Čenkovice/
  • 2. místo ve VZ Petrovický slalom 2009 (Č. Petrovice)
  • 1. místo ve VZ O cenu Hynčic 2006
  • 2. místo ve VZ O pohár Černého dolu 2010
  • 3. místo Červená Špindl Open super G 2011 (Špindlerův Mlýn)
  • l. místo MČR železničářů 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2006,
  • FIS Masters Rokytnice 7. místo 2011, 12. a 7. místo 2012, 4. místo 2013
  • Internacional Fis Masters Cup Pec p/Sněžkou 2012 13. místa (SL,GS), 2013 6. místo (GS), 2014 7. a 3. místo
  • (SL a GS), 2018 7. a 8. místo (SL, GS), 2019 7. místa (SL a GS)
  • seriál Českého poháru a Skiserie Masters 2012 7. místo, 2013 4. místo, 2015 1. místo, 2017 7. místo, 2019 1. místo
  • MČR Masters 2012 4. místo (GS), 2013 3. místo (GS), 2015 1. a 2. místo (GS,SL), 2016 3. místo (Super G), 2019 1. a 2. místo (GS, SL)
  • 1.místa v závodech Skiserie Masters 2014 (Šacberk, Jablonec n/Jizerou).
  • 1. místa v závodech Skiserie Masters 2015 (2x Kamenec, Šacberk,2x Paseky n/Jizerou)
  • 3. místa v závodech Skiserie Masters 2016 (2x Kamenec)
  • Word CUP Masters /MS Masters/ 2016 34. a 35. místo (GS, Super G) Špindlerův Mlýn
  • 3. a 4.místo v závodě Českomoravského poháru 2017 (Jablonec n/J, super G, GS)
  • 5.místa v závodech Českomoravského poháru 2017    v GS a Super G /Vrbno p/Pradědem)
  • 1. místa v závodech Českomoravského poháru 2018 v GS a Super G (Vrbno p/Pradědem)
  • MČR železničářů 2018 - kvalifikace 8. místo v GS (Rejdice)  
  • 1. místa Český pohár 2019 a  SSM ( 3 x Annaberg, 2 x Jablonec n/J, 1x Dolní Morava a Rokytnice n/J)
  • 2. místa Český pohár 2019 a SSM (Jablonec n/J, Dolní Morava, Rokytnice n/J)  
  •