Závody POH, LPV, JMLP

28.01.2020

O víkendu  25. a 26. 1. 2020 jsme se zúčastnili tří závodů. A to Poháru Vysočiny, Poháru Orlických hor a Jihomoravského lyžařského poháru

V sobotu v Karlově pod Pradědem ve středisku Klobouk se konal první závod poháru Vysočiny. I přes slunečné počasí mrzlo a sjezdovka si zachovala velmi tvrdý povrch. Bohužel stále panují pro nás nevhodné podmínky pro trénování, a tak ani na tento závod na poměrně strmé sjezdovce jsme se nemohli více připravit. I tak ale všichni závod zdárně dokončili. Nejlépe se umístili obě Zdeňky Hicklové v ženách, kdy mladší byla na 3. místě a starší na 5. místě, a Tomáš Potštejnský v mužích, který skončil na 3. místě.

Výsledky 

Přípravka dívky

Mladší žákyně

Ženy

Muži 


Nedělní závod Poháru Orlických hor se uskutečnil v Českých Petrovicích, kde se mohli zúčastnit pouze děti do starších žáků. Kvůli silné mlze byla špatná viditelnost a mnoho závodníků na ni doplatilo. Naštěstí naši závodníci v kategoriích přípravka a mladší žáci si s tratí zdatně poradili!

Výsledky:

Přípravka dívky

Mladší žákyně

V nedělním závodě Jihomoravského poháru, který na své sjezdovce pořádal TJ Sokol Kladky se na v ženách na 5 místě umístila Eliášová Sabina, v mužích na stejném místě Potštejnský Tomáš a na 9. místě Eliáš Radim.