S ČT sport na vrchol

03.04.2018

V průběhu zimy 2018 se naši členové z vlastní iniciativy zúčastnili lyžařské reality show s 24 sport na vrchol, která se skládá ze 13 závodních dní, ze kterých postoupí vždy vítěz a vítězka z každého dne do finálového campu ve Špindlerově mlýně. Tomáš Potštejnský a Kačka Hájková vyhráli první den a Radim Eliáš 3. den na Dolní Moravě.

Čtyřdenní finálový Camp byl nabitý různými fyzio/kondičními cviky, video analýzami a tréninky v branách pod dohledem Borise Zakouřila, Lucie Pešánové-Hrstkové a Jana Hudce. Byla zde i přednáška o výživě závodníků a mazání lyží. Celá akce se odehrávala na Hotelu Horal a sjezdovce Stoh. 3. Den se jely rozřazovací závody, kde Kačka Hájková byla 2., Tom Potštejnský 4. a Radim Eliáš 9. První čtyři postoupili přímo do nedělního závodu do čtvrtfinále, zbytek jel osmifinále. V neděli Radim Eliáš vypadl v osmifinále s pádem (10. místo), Tom Potštejnský ve čtvrtfinále (5. místo) a Kačka Hájková to celé vyhrála!! Odměna za výhru byl pobyt na ledovci Pitztal a nové lyže.