Poslední závod LPV a JMLP

08.03.2020

Poslední závod Lyžařského poháru Vysočiny se odjel v Novém Městě na Moravě na Harusáku v sobotu 7.3.2020. Počasí příliš nepřálo a střídal se déšť se sněhem. Naši závodníci se toho však nezalekli a celkově zajeli nejúspěšnější závod letošní sezóny. Naše 2 nejmladší závodnice jsou Klárka Luxová a Eliška Krčková v přípravce. Eliška si dojela pro 5. místo a Klárka pro 7. místo. Zdenda Krček ml. jel do top 5 a vyjel si parádní bramborové 4. místo  v mladších žácích. Sourozenci Hicklovi si oba vyjeli na bednu, a to Zdéňa pro 2. místo v ženách a Milan pro 3. místo v mužích!! Sabina Eliášová ukořistila 4. a Kamča Hamplová 5. místo, taktéž v kategorii ženy. Dalšími našimi muži byli Radim Eliáš na 8. místě, Tomáš Potštejnský na 10. místě a Zdenda Krček st, který byl diskvalifikován.

Den předtím v pátek 6.3.2020 se zde jel přeložený závod z Velkého Meziříčí, finále Jihomoravského lyžařského poháru. V ženách Sabina Eliášová skončila na 6. místě, v mužích Tomáš Potštejnský skončil na 4. místě a Radim Eliáš na 8. místě. Byl to rovněž poslední závod tohoto lyžařského poháru.