Pohár Vysočiny

06.03.2017

V neděli 5.3.2017 se jel další závod ze seriálu závodů Lyžařského a Alpského poháru Vysočiny. Na startu bylo více jak 300 závodníků a za SKI TEAM startovalo 12 členů spolku. Závod se jel ve Velkém Meziříčí a přestože jsme početně malý spolek, tak jsme se ve startovním poli svými výsledky dost výrazně prosadili. Získali jsme dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili a to po jedné stříbrné zásluhou Milana Hickla v dospělých - muži, další stříbrné v dospělých - ženy zásluhou juniorky Zdeňky Hicklové ml. a bronzové zásluhou Zdeňky Hicklové st.. Další skvělá umístění 5. místo Ondřej Hájek mladší žáci, 5. místo Adéla Říhová starší žáci, 6. místo Kateřina Hájková dospělí - ženy.

Výsledky ostatních: 
Petr Stolín - 8. místo
Tomáš Říha -  13. místo,
Denisa Dvořáková - 18. místo 
Oldřich Dostál 21. místo

Poslední jmenovaný, dostal jako ocenění, zvláštní cenu jako výrazně nejstarší účastník závodu (ročník 1947), který závodí se závodníky i o více jak 50 let mladšími. 

Kamila Hamplová závod nedokončila po nepříjemném pádu na terénní vlně, která ji vyhodila do vzduchu v záklonu a mimo směr jízdy. Pád se naštěstí obešel bez zranění. Až do pádu, v prvních dvou třetinách trati, jela výborně a zcela jistě by se umístila na předních příčkách pořadí mladších žákyň.