Podzimní závody 2022

06.12.2022

Přípravné závody podzimní části Sporten cupu.

10.9.2022 jsme odjížděli na suchý slalom a přespolní běh do Kožichovic u Třebíče. Začínalo se přespolním během, kde Klárka Luxová doběhla na 5. místě, Adriana Pirklová na 8. místě, Karel Foff na skvělém 3. místě, Simona Foffová na 4. místě, Denisa Dvořáková na 6. místě, Zdeňka Hicklová také na skvělém 3. místě a Milan Hickl na 12. místě.

Po krátké pauze se běžel suchý slalom, kde Luxová Klára doběhla na 7. místě, Adriana Pirklová na 8. místě, Karel Foff na 4. místě , Denisa Dvořáková na 5. místě, Zdeňka Hicklová na 4. místě a Milan Hickl na skvělém 1. místě.

Dalšího slalomu na suchu jsme se zúčastnili na Fajtově kopci ve Velkém Meziříčí. Karel Foff byl diskvalifikován, Eliška Krčková skončila na 7., Zdenča Vodáková na výborném 2., Zdeňka Hicklová st. na 5. a Milan Hickl na skvělém 1. místě. Tímto závodem pro nás závody v přípravném období skončili.

Po vyhlášení následovalo vyhlášení celkových výsledku seriálu závodů Lyžařského a Alpského poháru Vysočiny za rok 2022.