LPV na Šacberku a JMLP ve Stupavě

03.03.2020

LPV, APV, JMLP

V neděli 1.3.2020 se závodilo dopoledne na závodech Jihomoravského lyžařského poháru ve Stupavě u Kyjova. V ženách na bronzové příčce skončila Sabča Eliášová, v mužích stříbro získal Radim Eliáš a bronz Tom Potštejnský. Po poledni se jel další závod LPV a APV, kterého se výše jmenovaní také stihli zúčastnit.

Zbylá výprava Ski Teamu na odpolední závody na Šacberk u Jihlavy vyrazila před polednem. Konal se zde předposlední závod LPV sezóny 2019/2020. Závod se konal slunečného počasí, které dalo zabrat organizátorům. Ti však ale připravili skvělý podklad, který vydržel až do nejstarších kategorií! 

V kategorii přípravka se na 8. místě umístila, nejmladší z naší výpravy, Eliška Krčková. Sdílené 3. místosi vybojoval Zdenda Krček ml. v mladších žácích a vyjel si tak nejlepší umístění letošní sezóny v tomto seriálu závodů! Nejlépe se umístila Zdéňa Hicklová na2. místěv kategorii ženy. Ve stejné kategorii se po zaváhání na trati umístila Sabča Eliášová na 8. místě. Parádní 4. místo získal Milan Hickl v mužích. V této kategorii se Tom Potštejnský umístil na 11. příčce a Radim Eliáš závod bohužel nedokončil.