Celkové hodnocení Poháru Vysočiny

07.09.2018

V pátek 12.5.2017 se ve SKIAREÁLU Šacberk u Jihlavy uskutečnilo slavnostní vyhlášení Lyžařského a Alpského poháru Vysočiny. 

Na slavnostní vyhlášení bylo pozváno prvních 6 závodníků z každé kategorie. Závodníky vyhlašoval Pavel Policar z HB SKI TEAMU, ceny předával primátor města Jihlava, starosta města Havlíčkův Brod a jako další i organizátoři celého seriálu závodů. Po zahájení slavnostního ceremoniálu všechny přítomné, díky zesilovací aparatuře a telemostu pozdravil a všem popřál do další sezony hodně úspěchů Ondra Bank. Současně se omluvil, že se nemohl zúčastnit, protože je na ledovci Kaunertal, kde připravuje Ester Ledeckou na další sezónu.

Ze SKI TEAMU byli vyhlášení v nejprestižnějších kategoriích, ženy na 2. místě juniorka Zdeňka Hicklová ml. a na 4. místě Zdeňka Hicklová st. , v kategorii muži na 2. místě Milan Hickl a na 4. místě Petr Stolín z celkem 64 hodnocených závodníků. Ne všichni měli možnost se zúčastnit a tak v některých případech přebírali za ně ceny děti. Po předání cen následoval raut s posezením a diskuzí, co do dalšího ročníku vylepšit.